Novinky

Termíny výroby a expedice objednávek od 19.12. 2022:

aktuální termíny výroby a expedice na objednávky doručené po 19.12. 2022:

 

Výroba s dodáním do Vánoc je od 19.12. po 12:00 hod. uzavřena. Pokud máte objednávku podanou a před tímto termínem,  tak informace o stavu objednávky zjistíte zde: https://www.barevnyrok.cz/page/stavobjednavky/  

Aktuálně přijímáme a vyrábíme objednávky kalendářů s expedicí koncem prosince 2022 a začátkem ledna 2023 . Čím dříve objednáte a zaplatíte, tím dříve budeme expedovat. Pokud víte, že budete koncem roku mimo (na horách, na dovolené apod.), napište nám do poznámky objednávky, kdy nejdříve Vám máme objednávku expedovat, aby Vás doručení zastihlo v čase, kdy si zásilku budete moci převzít.  

Děkujeme Vám za důvěru a přejeme Vám  šťastné a veselé Vánoce v kruhu Vašich nejbližších

Josef Dušák, Pavel Pavlásek a Martin Pavelka

Vydáno 19. 12. 2022znění předchozí zprávy

Akce "Garance výroby do Vánoc, jen osobně vyzvednout Brně", tedy s osobním převzetím u nás v Brně, na objednávky od 15. do 19.12. do 12.00 hod.

Fotokalendáře ještě stihnete do Vánoc, ale s vyzvednutím pouze v Brně! 
když si je z vlastních fotek objednáte nejpozději do 19.12. do 12:00 hod.

 

Tyto objednávky od 15. do 19.12. budou vyrobeny pouze k osobnímu převzetí v Brně. Postupně jak budou vyrobeny, tak budou každému postupně avizovány výzvy SMS zprávou a zároveň e-mailem k převzetí na naší adrese: Ječná 24, Brno, část Řečkovice. Orientační expedice 21.12. - 23.12. v době 10.00 - 19:00 hod. Výrazně dříve objednávky nevyrobíme. Pokud Vám tyto termíny nevyhovují,  tak prosím kalendáře v této akci na poslední chvíli neobjednávejte. Bez avíza konkrétní objednávky k převzetí je zbytečné volat a urgovat a nebo jezdit k vyzvednutí předem.  Součástí avíza bude kromě čísla objednávky i 4 místný kód k převzetí, abychom měli jistotu, že jste oprávněný příjemce.

 

Cena za výrobu na poslední chvíli do Vánoc s osobním vyzvednutím je 300 Kč k ceně celé objednávky.

 

Pokud objednáte kalendáře od 15.12. bez příplatku (bez akce do Vánoc s osobním převzetím v Brně), tak tyto kalendáře budou vyrobeny průběžně s odesláním Zásilkovnou nebo PPL koncem prosince 2022 až začátkem ledna 2023.
 

Výrobu Vašich fotokalendářů  do Vánoc od 15.12.  Vám můžeme garantovat, ale bez zasílání, pouze při osobním převzetí v Brně na naší adrese. Protože stále objednáváte, abyste stihli Vánoce a potěšili své blízké osobním dárkem, rozhodli jsme se prodloužit výrobu do Vánoc. Tato akce se jmenuje “Garance výroby do Vánoc - jen osobní převzetí v Brně”. To znamená, že objednávky od 15.12. sice stihneme vyrobit, ale už bychom je nestihli odeslat do Vánoc. Můžeme je pouze vyrobit a připravit k vyzvednutí do Vánoc na naší adrese.  Příplatek "Garance výroby do Vánoc s osobním převzetím v Brně" je za 300 Kč  k celé objednávce. To znamená, když objednáte např. 3 kalendáře do Vánoc, tak je celková cena objednávky součtem: 3x kalendář + 1 x 300 Kč za garanci výroby do Vánoc pouze s možností osobního vyzvednutí v Brně, Ječná 24. Běžné objednávky bez příplatku od 15.12. do konce roku a dál už budeme vyrábět postupně s možností volby odesláním Zásilkovnou nebo PPL na vaši adresu. 

 

A kdybychom nesplnili slib “výroby do Vánoc” (výroby až do 23.12., vrátíme Vám 300 Kč a k tomu navíc  garantujeme dopravu zdarma. To je myslím fér. Pořád platí, že všechny objednávky musí být před výrobou zaplaceny nejpozději do 24 hodin, jinak jim neběží žádné dodání a bez zaplacení nejdou do tisku. Objednávka s příplatkem 300 Kč musí být tedy zaplacena (připsána na náš účet) nejpozději do 1 prac. dne po odeslání, což je vzhledem k využití platební brány online naprosto bezproblémové. Potřebujete k tomu jen platební kartu nebo přístup ke svému online bankovnictví. 

 

Informace o Vaší objednávce  kalendářů na Barevnyrok naleznete zde online (zadáte číslo objednávky a svůj e-mail). Po výrobě objednávky kalendářů dostanete avízo e-mailem a SMS s číslem objednávky, kódem pro vyzvednutí, adresou, telefonem  a dobou e-V termínech platí, že čím dříve objednávku pošlete a zaplatíte, tím dříve ji budete mít vyrobenou a připravenou. Výdej bude po avízu někde v době 21.12. až 23.12.  Proto nečekejte a vytvořte svou objednávku fotokalendářů co nejdříve.

Nepřevzetí (nevyzvednutí objednávky hotových kalendářů do Vánoc na naší adrese) vzniklé důvodem na vaší straně,  nezakládá nárok na vrácení ceny objednávky ani příplatkové částky. 

Pokud Vám něco nebude jasné, napište nebo zavolejte před objednáním.

 

Přeji Vám všem klidné Vánoce

Za celý tým Barevnyrok a LosFotos, Josef Dušák

Vydáno 15. 12. 2022znění předchozí zprávy

Akce "Garance výroby a doručení do Vánoc" na objednávky do 14.12. 23:59

Fotokalendáře ještě stihnete do Vánoc! 
když si je z vlastních fotek objednáte do 14.12.,

tedy když si pospíšíte od 9.12. do 14.12. a využijete naši akci 

 

 

Dodání Vašich fotokalendářů  do Vánoc  Vám stále můžeme garantovat. Připravili jsme pro  Vás,  naše nové i naše stálé zákazníky, kteří to nechali na poslední chvíli, záchrannou akci jako placenou službu “Garance dodání do Vánoc”. Znáte to sami nejlépe. Věci “zadarmo” obvykle  nefungují tak dobře jako za peníze. Proto po zkušenostech v minulých letech budeme opět od  9.12. do 14.12.   přednostně vyrábět objednávky  s Garancí dodání do Vánoc - příplatkovou volbou 200 Kč k ceně celé objednávky.  Příplatek "Garance dodání do Vánoc" je jen 200 Kč  k celé objednávce. To znamená, když objednáte např. 5 kalendářů do Vánoc, tak je celková cena objednávky součtem: 5 x kalendář + 1 x vybraná cena dopravy + 1 x garance dodání do Vánoc 200 Kč. Objednávky od 9.12. do 14.12. včetně, odeslané přes Barevnyrok.cz s Vaší volbou příplatku garance do Vánoc vyrobíme přednostně a odešleme zásilkovými službami tak, aby jste je dostali co nejdříve, nejpozději do 22.12. na adresu nebo 23.12. na výdejní místo a mohli je převzít jako dárek pod vánoční stromeček pro sebe a své blízké, tedy do 24.12. nebo dříve. Tato akce Garance do Vánoc za 200 Kč platí  na objednávky podané a zaplacené do 14.12. 2022. A kdybychom nesplnili slib “dodání do Vánoc”, vrátíme Vám Vašich 200 Kč a k tomu navíc  garantujeme dopravu zdarma. To je myslím fér. Pořád platí, že všechny objednávky musí být před výrobou zaplaceny, jinak jim neběží žádné dodání a bez zaplacení nejdou do tisku. Objednávka s příplatkem 200 Kč musí být tedy zaplacena (připsána na náš účet) nejpozději do 1 prac. dne po odeslání, což je vzhledem k využití platební brány online naprosto bezproblémové. Potřebujete k tomu jen platební kartu nebo přístup ke svému online bankovnictví. 

Informace o Vaší objednávce  kalendářů na Barevnyrok naleznete zde online (zadáte číslo objednávky a svůj e-mail). Po odeslání vyrobené objednávky kalendářů zásilkou dostanete e-mail z PPL nebo ze Zásilkovny s číslem zásilky a odkazem pro sledování zásilky. V termínech platí, že čím dříve objednávku pošlete a zaplatíte, tím dříve ji budete mít vyrobenou a odeslanou. Proto nečekejte a vytvořte svou objednávku fotokalendářů co nejdříve.

Objednávky přijaté od 9.12. bez volby Garance dodání do Vánoc (a tedy bez příplatku 200 Kč ) vyrábíme jako běžné objednávky podle naší výrobní kapacity a  kapacity přepravních služeb. Bez příplatku od 9.12. nemůžeme garantovat dodání do Vánoc a budeme vyrábět průběžně s postupnou expedicí do konce roku a začátku nového roku. 

Pokud přepravní služby nedoručí naši včas vyrobenou zásilku a Vaše hotová zásilka nebude v termínu do 22.12. na místě výdeje nebo doručena na adrese, vrátíme Vám nejen  příplatek 200 Kč,  ale navíc plnou cenu zaplacené dopravy. Minulý rok jsme všechny příplatkové objednávky stihli doručit včas, proto jsme si jistí i tento rok. Objednávku dodanou na místo určení po 22.12. vlivem zpoždění zásilkových služeb v doručování nelze stornovat ani zrušit, protože vyrobena už bude a nedoručení včas nemůžeme ovlivnit a taky tyto podmínky znáte předem. Nepřevzetí zásilky (nevyzvednutí do Vánoc na výdejně Zásilkovny a ParcelShopu nebo nepřevzetí na adrese, pokud nebudete pro řidiče PPL k dosažení) nezakládá nárok na vrácení této příplatkové částky ani ceny dopravy. Oprávněnost nároku pro  vrácení 200 Kč příplatku + k tomu vrácení ceny dopravy   budeme posuzovat podle informací z trackingu konkrétní zásilky (do 22.12. na místě nebo vyzvednutí do 24.12.) PPL a Zásilkovny, který je dostupný na stránkách zásilkových služeb. 

Fotoknihy připravené na našem druhém webu LosFotos.cz můžete  dokončit a odeslat nejpozději do 11.12. do výroby. Nové objednávky  na  LosFotos.cz od 12.12. budou už bez garance dodání do Vánoc.

Věřte mi, že v současné situaci děláme maximum, abyste byli spokojeni. Pokud Vám něco nebude jasné, napište nebo zavolejte.

Přeji Vám všem klidné Vánoce

Za celý tým Barevnyrok a LosFotos, Josef Dušák
 

Vydáno 08. 12. 2022znění předchozí zprávy

Objednávejte s Garancí dodání do Vánoc a to za skvělé ceny a bez příplatků

Ano, fotokalendáře doručíme do Vánoc! 
když si je z vlastních fotek objednáte do 8.12.,

tak my je vyrobíme a doručíme za skvělé ceny do Vánoc.

 

Tato  akce "Garance dodání do Vánoc za skvělé ceny" platí na objednávky odeslané  a zaplacené od zveřejnění 4.12. do 8.12. 23:59. Tyto objednávky vyrobíme a dodáme do Vánoc, pokud budou zaplacené (částka připsaná na našem účtě platební kartou nebo převodem) nejpozději do 9.12. 23:59. 

To znamená, že všechny objednávky odeslané přes Barevnyrok.cz do 8.12. v noci vyrobíme a odešleme zásilkovými službami tak, aby jste je dostali včas. A včas do Vánoc znamená, že kalendáře vyrobíme a zásilkové služby (Zásilkovna, PPL) je dodají v předvánoční době, nejpozději do 23.12. nebo dříve na adresu nebo výdejní místo, abyste je mohli převzít a mít je jako dárek pod stromeček pro sebe a své blízké. Když tento rok přijde 5.12. Mikuláš a anděl s čerty, tak stihnete vložit i  aktuální fotky do kalendářů s garancí dodání. Stačí si včas připravit a rozpracovat fotokalendář a pak už jen dokončit.

Informace o vaší zakázce na Barevnyrok naleznete zde online (zadáte číslo objednávky a svůj e-mail). Po odeslání vyrobené objednávky kalendářů zásilkou dostanete e-mail z PPL nebo ze Zásilkovny s číslem zásilky a odkazem pro sledování zásilky. V termínech platí, že čím dříve objednávku pošlete a zaplatíte, tím dříve ji budete mít vyrobenou a odeslanou. Proto nečekejte a vytvořte svou objednávku fotokalendářů co nejdříve.

Od 9.12. budeme  vyrábět  objednávky bez příplatku podle naší výrobní kapacity a reálné kapacity přepravních služeb. Bez příplatku od 9.12. nemůžeme garantovat dodání do Vánoc, protože od 9.12. budeme přednostně vyrábět s expresním příplatkem a dodáním do Vánoc (+300 Kč k ceně objednávky). 

 

Na LosFotos.cz bude možné objednat fotoknihy s dodáním do Vánoc pouze do 11.12. 2022. 

Nové objednávky kalendářů jsou z LosFotos.cz v roce 2023 přesměrované  na Barevnyrok.cz

A teď už můžete začít tvořit a rozdávat radost v podobě fotokalendářů nebo fotoknihy.

Věřte mi, že v současné situaci děláme maximum, abyste byli spokojeni. Pokud Vám něco nebude jasné, napište nebo zavolejte.

Přeji Vám všem klidný  předvánoční čas

Za celý tým Barevnyrok a LosFotos, Josef Dušák
 

Vydáno 04. 12. 2022znění předchozí zprávy

Fotokalendáře na Barevnyrok.cz a fotoknihy na LosFotos.cz

Zákazníky LosFotos.cz aktuálně informujeme, že v sezóně  2022/2023 budeme z technických důvodů vyrábět fotokalendáře pouze přes aplikaci Barevnyrok.cz. Z webu LosFotos.cz Vás s požadavkem na fotokalendář přesměrujeme přímo na tyto stránky aplikace Barevnyrok.cz.  Naopak fotoknihy se budou stále vytvářet a vyrábět přes aplikaci LosFotos.cz  V případě zájmu o fotoknihy doporučujeme ty nejkvalitnější s pevnými fotodeskami a papírem Everflat (H13, H19, H29). Kvalita fotoknih s Everflat papírem je nejlepší na trhu. Ceny  fotoknih na LosFotos.cz je dlouhodobě výrazně nižší, než standardní provedení fotoknih u největších konkurentů. Porovnejte a uvidíte.

Vydáno 05. 11. 2022znění předchozí zprávy

3, 2, 1, opět spouštím

Pavel, Martin, Josef a všechny další holky a kluci z tiskárny, knihárny a expedice, kteří stojí za Barevnyrok.cz a vyrábí pro Vás pravidelně ty hezké stolní i nástěnné fotokalendáře mne pověřili, jako jediného LOSa, abych Vás všechny informoval, že se Barevnyrok.cz v roce 2022 vrací na Facebook a nově i na Instagram. 

Na Facebooku už Barevnyrok před léty byl. Barevnýrok začínal s tiskem kalendářů pod názvem Barevnyrok.cz už v roce 2009. Já LOSík si to nepamatuju, stalo se to před mým narozením. Já, jako maskot webů Barevnyrok a LosFotos jsem tady teprve 3 roky, ale mohu Vám slíbit, že se tomu focenía psaní teď budu věnovat. Od té doby, co jsem přišel, došlo k různým změnám, třeba k vyšší automatizaci výroby, bezpečnému balení a já doufám, že tedy k lepšímu. 

Cílem je vaše spokojenost. Děkuji Vám všem za podporu, protože já jsem na těchto sítích opravdu nováček. Všichni z DIGI.cz a Barevnyrok.cz se už těší na vaše postřehy, názory a komentáře.

Budu stručný, prostě začínáme… 3,2,1 start. Fotokaledáře 2023 jsou opět tady…

3,2,1...

Vydáno 21. 10. 2022

Používáme cookies, které nám umožňují poskytovat pro Vás lepší služby. Na kontrolu cookies ve Vašem počítači můžete použít tento online nástroj.