Novinkyznění předchozí zprávy

Snižujeme cenu pro Zásilkovnu

Od 23.12. snižujeme cenu doručení Zásilkovnou. Pro další objednávky, ať už nové nebo opakovanou výrobu, zvolte prosím při doručování takovou službu, která Vám zaručí doručení do výdejního místa Zásilkovny. Tedy takovou pobočku Zásilkovny, kde bude koncem a začátkem nového roku otevřeno. Nebo můžete zvolit zásilku službou PPL private (se SMS avízem při doručování) přímo k vám na adresu, kde budete za 5-6 prac. dnů po objednání a zaplacení k zastižení.

Jak jsem zmínil úvodem, aktuálně jsme snížili cenu expedice přes výdejní místa české Zásilkovny z původních 127 Kč na 99 Kč s DPH a také výdejní místa slovenské Zásilkovny z původní ceny 190 Kč na 125 Kč (5 EUR) za zásilku do 5 kg. A také jsme změnili max. limit zásilky Zásilkovnou z původních 9,9 kg na max. 5 kg. Cena zásilky Zásilkovnou nad 5 kg je v nákladech na doručení 166 Kč s DPH a to je pro nás i pro Vás nevýhodné. Když připočítáme náklady na obal a zabalení, byla by cena do 10 kg s obalem kolem 200 Kč a to už není zajímavé. Proto budeme Zásilkovnou posílat pouze zásilky do 5 kg. Za cenu 99 Kč tak můžeme bezpečně poslat kalendáře do 5 kg hmotnosti včetně obalu. Do tohoto 5 kg váhového limitu pro odeslání 1 zásilkou Zásilkovnou se vejde max. 9 kalendářů A3 nebo max. 20 stolních kalendářů 14 denních podlouhlých nebo 20 ks stolních kalendářů A5 nebo 18 ks týdenních podlouhlých kalendářů nebo 18 ks nástěnných A4.

Bude-li kalendářů v objednávce více nebo jejich kombinace tím pádem překročí 5 kg hmotnost s obalem, můžeme takovou objednávku buď odeslat jako dvě a více zásilek Zásilkovnou (X x 99 Kč + dobírka 15 Kč), když nebudeme mít vaši adresu nebo ho můžeme změnit na jednou zásilku PPL parcel PRIVATE (do 30 kg včetně obalu) za 150 Kč + dobírka 35 Kč vč. DPH. Na doručení větší objednávky, která by byla nad limit 5 kg Zásilkovnou se obvykle pokoušíme se zákazníkem telefonicky domluvit. Z důvodu nepříznivého vývoje Covid19 (roustoucí varianta omikron) je běžná expedice hotových objednávek možná jen přes zásilkové služby. Pouze větší objednávky nad 50 ks kalendářů nabízíme po dohodě s možností osobního převzetí v Brně. Děkujeme Vám za pochopení.

Vydáno 22. 12. 2021znění předchozí zprávy

Do Vánoc máme všechno vyrobeno a odesláno. Děkujeme.

V úterý 21.12. jsme expedovali poslední 2 zásilky Zásilkovnou s dodáním do Vánoc. Všechny PPL zásilky už byly doručeny. Zbývá pár posledních doručit přes pobočky Zásilkovny.

Rád bych Vám tímto poděkoval za Vaši přízeň v roce 2021, prostě za to, že jste s námi. Těší nás, že jsme především díky Vám v tomto roce zvýšili objem zpracovaných objednávek o 28%.

Věřím, že je to proto, že oceňujete maximální kvalitu tisku, vyšší gramáž a kvalitu papíru, zpracování a také bezpečné zabalení a doručení. Stále se snažíme především o maximální kvalitu našich produktů, při zachování co nejlepší, tedy pro vás nejnižší ceny. Mějte prosím na paměti, že bez Vás kvalitních výsledků nedosáhneme. Protože platí, jak kvalitní je rozlišení vašich fotografií, tak kvalitní je výsledný tisk kalendářů a fotoknih.

Pokud máte návrhy na zlepšení, teď je ta vhodná doba nám je poslat na e-mail: podpora@barevnyrok.cz. Probereme je a budeme o nich přemýšlet.

Ještě jednou Vám děkuji a zároveň Vám přeji šťastné a veselé prožití Vánoc, hodně zdraví a štěstí i v Novém roce.

Tak ať je ten Váš nový rok veselejší a barevnější.

Josef Dušák za Barevnyrok.cz a LosFotos.cz

Vydáno 21. 12. 2021znění předchozí akce

Akce "Garance výroby do Vánoc osobně v Brně", tedy s osobním vyzvednutím u nás v Brně, objednané do 16.12. 23:59

Tato příplatkové akce "Garance výroby do Vánoc osobně v Brně" platí na objednávky odeslané od 14.12. s příplatkovou volbou 300 Kč k ceně celé objednávky. A kdybychom nesplnili slib dodání do Vánoc, vrátíme Vám Vašich 300 Kč a přidáme 300 Kč další slevu. To je myslím fér. Příplatek "Garance výroby do Vánoc osobně v Brně" je k celé objednávce. To znamená, když objednáte např. 5 kalendářů do Vánoc, tak je celková cena objednávky součtem: 5 x kalendář + 1 x vybraná cena dopravy + 1 x garance dodání do Vánoc 300 Kč. Objednávky od 14.12. do 16.12. včetně, odeslané přes Barevnyrok.cz s Vaší volbou příplatkové garance výroby do Vánoc vyrobíme přednostně a připravíme na osobní vyzvednutí na adrese Ječná 24, Brno tak, aby jste je mohli převzít po vyrobení a výzvě e-mailem a SMS v době od 20.12. do 23.12. v časech 9.00-11.00 hod. dopoledne a 17.00-19.00 hod. odpoledne osobně. Víme, že někdo to dopolene prostě nestihne, proto nabízíme odpoledně-večerní čas vyzvednutí. Do 16.12. je to poslední možnost v tomto roce, kdy u nás můžete vytvořit objednávku z vlastních fotek a mít je jako dárek do Vánoc, tedy do 23.12. nebo dříve. Objednávka s příplatkem musí být zaplacena (připsána na účet) ihned, nejpozději do 1 prac. dne po odeslání, což je vzhledem k využití platební brány online naprosto bezproblémové. Potřebujete k tomu jen platební kartu nebo přístup ke svému online bankovnictví. Stejně tak pro všechny objednávky platí, že bez zaplacení ceny zálohou nejdou do výroby a neběží termín dodání.

Informace o vaší zakázce na Barevnyrok naleznete zde online (zadáte číslo objednávky a svůj e-mail). Po výrobě vašich kalendářů dostanete od nás e-mail a SMS s číslem objednávky a adresou vyzvednutí. V termínech platí, že čím dříve objednávku pošlete a zaplatíte, tím dříve ji budete mít vyrobenou a připravenou k převzetí. Proto nečekejte a vytvořte svou objednávku fotokalendářů co nejdříve.

Od 14.12. vyrábíme běžné objednávky bez příplatku podle naší výrobní kapacity a reálné kapacity přepravních služeb. Bez příplatku od 14.12. už dodání do Vánoc zásilkovým službami nestihnete a my je budeme vyrábět průběžně s postupnou expedicí do konce roku a začátkem nového roku.

Pokud nepřipravíme vaši objednávku k převzetí nejpozději do 23.12., vrátíme Vám celkem 600 Kč, tedy 300 Kč za příplatek garance a dalších 300 Kč navíc, než jste zaplatili za garanci. Jsme si jistí, že my to stihneme. Objednávku nelze stornovat ani zrušit, protože vyrobena bude a naše buď pozdní dodání nebo vaše případné nepřevzetí včas nemá na zrušení objednávky vliv, protože tuto podmínku znáte předem. Nepřevzetí objednávky (nevyzvednutí do Vánoc na adrese výdeje Ječná 24 Brno nezakládá nárok na vrácení této příplatkové částky. Oprávněnost nároku pro případné vrácení 300 Kč příplatku + 300 Kč naší garance za nepřipravení k převzetí rozhodneme během 3 pracovní dnů po termínu Vánoc. Rozhodující je odeslání výzvy e-mailu k převzetí a doručení SMS na číslo k objednávce.

Osobní vyzvednutí proběhne formou předání ve fólii zabalených kalendářů “u dveří". Z důvodu pandemické situace není možnost vybalovat a prohlížet kalendáře u nás. Prohlédnout si je můžete v klidu doma nebo třeba v autě. Děkujeme za pochopení. K vyzvednutí budete potřebovat příjmení nebo e-mail objednatele a číslo objednávky. K vyzvednutí Vás vyzveme SMS a e-mailem, až bude vyrobeno. Kdo si to nevyzvedne svoje kalendáře osobně během těchto 3 dnů před Vánoci, tak tomu je pošleme PPL nebo Zásilkovnou za 130 Kč na dobírku. Po Vánocích už osobně vydávat nebudeme.

 

Pokud Vám něco nebude jasné, napište nebo zavolejte.

Přeji Vám všem klidné Vánoce

Za celý tým Barevnyrok a LosFotos, Josef Dušák

Vydáno 14. 12. 2021znění předchozí akce

Akce "Garance výroby a doručení do Vánoc" na objednávky do 13.12. 23:59

Tato příplatkové akce "Garance dodání do Vánoc" platí na objednávky odeslané od 11.12. s příplatkovou volbou 200 Kč k ceně celé objednávky. A kdybychom nesplnili slib dodání do Vánoc, vrátíme Vám Vašich 200 Kč a přidáme 200 Kč další slevu. To je myslím fér. Příplatek "Garance dodání do Vánoc" je k celé objednávce. To znamená, když objednáte např. 5 kalendářů do Vánoc, tak je celková cena objednávky součtem: 5 x kalendář + 1 x vybraná cena dopravy + 1 x garance dodání do Vánoc 200 Kč. Objednávky od 11.12. do 13.12. včetně, odeslané přes Barevnyrok.cz s Vaší volbou příplatkové garance dodání do Vánoc vyrobíme přednostně a odešleme zásilkovými službami tak, aby jste je dostali co nejdříve, nejpozději do 22.12. na adresu nebo výdejní místo a mohli je převzít jako dárek pod stromeček pro sebe a své blízké do Vánoc, tedy do 24.12. nebo dříve. Tato akce platí do jejího odvolání. Objednávka s příplatkem musí být zaplacena do 1 prac. dne po odeslání, což je vzhledem k využití platební brány online naprosto bezproblémové. Potřebujete k tomu jen platební kartu nebo přístup ke svému online bankovnictví. Stejně tak pro všechny objednávky platí, že bez zaplacení ceny zálohou nejdou do výroby a neběží termín dodání.

Informace o vaší zakázce na Barevnyrok naleznete zde online (zadáte číslo objednávky a svůj e-mail). Po odeslání vyrobené objednávky kalendářů zásilkou dostanete e-mail z PPL nebo ze Zásilkovny s číslem zásilky a odkazem pro sledování zásilky. V termínech platí, že čím dříve objednávku pošlete a zaplatíte, tím dříve ji budete mít vyrobenou a odeslanou. Proto nečekejte a vytvořte svou objednávku fotokalendářů co nejdříve.

Od 11.12. vyrábíme běžné objednávky bez příplatku podle naší výrobní kapacity a reálné kapacity přepravních služeb. Bez příplatku od 11.12. nemůžeme garantovat dodání do Vánoc a budeme vyrábět průběžně s postupnou expedicí do konce roku a začátku nového roku.

Pokud přepravní služby nedoručí naši včas vyrobenou zásilku a Vaše hotová zásilka nebude v termínu do 22.12. na místě výdeje nebo doručena na adrese, vrátíme Vám celkem 400 Kč, tedy 200 Kč za příplatek a dalších 200 Kč navíc, než jste zaplatili za garanci. Objednávku dodanou na místo určení po 22.12. vlivem zpoždění zásilkových služeb v doručování nelze stornovat ani zrušit, protože vyrobena už bude a nedoručení včas nemůžeme ovlivnit a vy tuto podmínku znáte předem. Nepřevzetí zásilky (nevyzvednutí do Vánoc na výdejně Zásilkovny a ParcelShopu nebo nepřevzetí na adrese, pokud nebudete pro řidiče PPL k dosažení) nezakládá nárok na vrácení této příplatkové částky. Oprávněnost nároku pro případné vrácení 200 Kč příplatku + 200 Kč naší garance za dodání do Vánoc po 11.12. budeme posuzovat podle informací z trackingu konkrétní zásilky (do 22.12. na místě nebo vyzvednutí do 24.12.) PPL a Zásilkovny, který je dostupný na stránkách zásilkových služeb.

Na LosFotos.cz můžete od 11.12. pouze dokončit rozpracované projekty a odeslat je do 12.12. do výroby. Nové objednávky kalendářů jsou z LosFotos.cz od 11.12. do konce roku 2021 přesměrované sem na Barevnyrok.cz

Věřte mi, že v současné situaci děláme maximum, abyste byli spokojeni. Pokud Vám něco nebude jasné, napište nebo zavolejte.

Přeji Vám všem klidné Vánoce

Za celý tým Barevnyrok a LosFotos, Josef Dušák

Vydáno 11. 12. 2021znění předchozí akce

Akce "Garance dodání do Vánoc"

Tato akce platí na objednávky odeslané do 10.12. 23:59 hod. Vycházíme ze zkušeností minulých let a hlavně, ze současné situace v přepravních službách.

To znamená, že všechny objednávky odeslané přes Barevnyrok.cz do 10.12. v noci vyrobíme a odešleme zásilkovými službami tak, aby jste je dostali včas. A včas znamená, že kalendáře vyrobíme a zásilkové služby (Zásilkovna, PPL a Česká pošta) je dodají v předvánoční době, nejpozději do 22.12. nebo dříve na adresu nebo výdejní místo, abyste je mohli převzít a mít je jako dárek pod stromeček pro sebe a své blízké. Když tento rok přijde 5.12. Mikuláš a anděl s čerty, tak stihnete vložit i aktuální fotky do kalendářů s garancí dodání. Stačí si včas připravit a rozpracovat fotokalendář a pak už jen dokončit.

Informace o vaší zakázce na Barevnyrok naleznete zde online https://fotokalendare/page/stavobjednavky/ (zadáte číslo objednávky a svůj e-mail)

V termínech platí, že čím dříve objednávku pošlete, tím dříve ji budete mít vyrobenou a odeslanou. Naše výrobní kapacita je dostatečná, ale tento rok máme obavy z kapacity přepravních služeb. Zesílený nápor na zásilkové služby se opakuje každý rok. Žádná přepravní služba si nemůže pořídit Santovy saně, ani zázračný Ježíškův zvoneček.

Proto nečekejte na termín 10.12., ale vytvořte svou objednávku fotokalendářů co nejdříve.

Po 10.12., tedy od 11.12. budeme vyrábět objednávky podle naší výrobní kapacity a přepravních služeb. Nechci nikoho zklamat, proto nabízíme "Garanci dodání do Vánoc" předem zaslaným newsleterem.

A teď už můžete začít tvořit a rozdávat radost v podobě fotokalendářů se slevou nebo fotoknihy a nebo třeba jen 1 ks fotokalendáře

Přeji Vám všem klidné Vánoce v kruhu rodiny a všech blízkých a děkuji za pochopení.

Za celý tým Barevnyrok a LosFotos, Josef Dušák

Vydáno 6. 12. 2021

Používáme cookies, které nám umožňují poskytovat pro Vás lepší služby. Na kontrolu cookies ve Vašem počítači můžete použít tento online nástroj.