Doprava

Zásilkovna - výdejna v rámci ČR (max 9.9 kg) - 99 Kč    zobrazit odběrná místa zásilkovny

Zásilkovna - výdejna v rámci SR (max 9.9 kg) - 190 Kč


Zásilkovna umožňuje vyzvednutí na nejbližší výdejně Zásilkovny v době, kdy máte čas, proto vybírejte takovou pobočku zásilkovny, která je nejen blízko, ale má i otvírací dobu, která vám bude vyhovovat.

Před koncem roku se stává, že některé pobočky zásilkovny mohou svou činnost pro nezvládnutí kapacity omezovat a pokud to nastane, tak Vám zavoláme a společně před expedicí domluvíme jinou nejbližší pobočku nebo zaslání službou PPL.


PPL zásilka v rámci ČR (max 31 kg) - 150 Kč

PPL zásilka v rámci SR (max 31 kg) - 330 Kč


Balíková služba PPL je určena pro zásilky, které si na doručovací adrese můžete převzít osobně, to znamená, že byste na této adrese měli být k zastižení. Pokud Vás řidič 2 dny po sobě nezastihne na adrese, tak se nám zásilka za několik dnů vrátí zpět. U PPL můžete zvolit přesměrování některou blízkou výdejnu PPL Parcelshop.

A dále je PPL balíková služba určeno pro těžší zásilky v ČR max. do 31 kg. Dostanete nejen e-mail s avizem na tracking, ale také SMS ráno před rozvozem zásilky.

Osobní převzetí v době koronaviru je aktuálně v době koronaviru omezeno. Osobní převzetí je možné domluvit pouze pro firemní a reklamní kalendáře nad 50 ks. V době koronaviru jsme pro vás snížili cenu bezpečného zabalení a nejlevnější přepravy 1 balíku do 9,9 kg Zásilkovnou na 99 Kč vč. DPH (z původní ceny 127 Kč roku 2019). Zásilkovny jsou otevřené s různou otevírací dobou (některé i večer, případně SO, NE). Pokud můžete, tak doporučujeme vyzvedávat ze Zásilkovny kolem 10 hod. dopoledne, kdy bývá v zásilkovnách nejméně zákazníků. Děkujeme Vám za pochopení.


Všechny ceny přepravy a převzetí jsou uvedeny v Kč včetně 21% DPH.


Zhotovitel si vyhrazuje právo cenu dopravy upravit s ohledem na množství a váhu objednaných kalendářů. Pokud bude ve skutečnosti potřeba více balíkových zásilek nebo případně paletovou zásilku nad 100 kg, tak se cena úměrně tomu upraví na dokladu podle skutečných nákladů přepravy, manipulace a doplatek ceny za dopravu bude dobírkou s avízem předem.

Cena služby zásilkovými službami zahrnuje nejen dopravu, ale i manipulaci a balné pro bezpečné zabalení a přepravu kalendářů k zákazníkovi. Pokud bude při převzetí zásilky obal porušený, zničený, zmačkaný, potrhaný, mokrý…. udělejte přímo při převzetí s řidičem nebo pracovníkem zásilkové služby tzv. škodní zápis nebo zapište výhrady do potvrzení o převzetí a udělejte si fotografie mobilem hned při převzetí zásilky pro pozdější vyřešení reklamace přepravy.