Produkty

Hromadné kalendáře se slevou již od 1 ks

Vítejte! Vyberte si z barevných fotokalendářů přesně podle Vašich představ. Nabízíme Vám léty ověřený barevný i černobílý tisk kalendářů zde s množstevní cenou již od 1 kusu.

Všechny ceny jsou uvedeny v Kč včetně 21% DPH. Tento ceník je platný od 03. 10. 2020. Výrobní termín je aktuálně na Barevnyrok.cz do 4-5 prac. dnů + 1 až 2 dny expedice od objednání a zaplacení.

Pokud chcete kalendáře LOSFOTOS, zvolte nabídku našeho druhého webu LosFotos.cz Výroba na LosFotos trvá 6 prac. dnů + 2 dny expedice. Na LosFotos.cz můžete objednat i fotoknihy s termínem výroby 6-8 prac. dnů.

Pokud chcete firemní a hromadné kalendáře v rychlém termínu a se slevou již od 1 ks, vyberete si jednoduše zde na Barevnyrok.cz

Pro výběr a tvorbu kalendáře klikněte zde.

Nástěnné na výšku A3

šablona 11šablona 12šablona 13šablona 15
Nástěnné kalendáře na výšku formátu A3 s možností tvrdého podkladového kartonu.
Na výběr 4 druhy kalendária dole světlé, dole tmavé kalendárium nebo i se jmény.

A3 již od 159 do 195 Kč s DPH

Nástěnné na výšku A4

šablona 13šablona 15šablona 11šablona 12
Nástěnné kalendáře na výšku formátu A4 s možností tvrdého podkladového kartonu.
Na výběr 4 druhy kalendária dole světlé, dole tmavé kalendárium nebo i se jmény.

A4 již od 109 do 149 Kč s DPH

Nástěnné na výšku A3

šablona 13šablona 15šablona 11šablona 12
Nástěnné kalendáře na výšku formátu A3 s možností tvrdého podkladového kartonu.
Na výběr 4 druhy kalendária dole světlé, dole tmavé kalendárium nebo i se jmény.

A3 již od 159 do 195 Kč s DPH

Nástěnné na šířku A3

šablona 14šablona 16šablona 17šablona 18šablona 19šablona 20
Nástěnné kalendáře na šířku formátu A3 s možností tvrdého podkladového kartonu.
Na výběr 6 druhů kalendária světlé, tmavé, vlevo, dole, kalendárium nebo i se jmény.

A3 již od 159 do 195 Kč s DPH

Nástěnné na šířku A4

šablona 19šablona 20šablona 14šablona 16šablona 17šablona 18
Nástěnné kalendáře na šířku formátu A4 s možností tvrdého podkladového kartonu.
Na výběr 6 druhů kalendária světlé, tmavé, vlevo, dole, kalendárium nebo i se jmény.

A4 již od 109 do 149 Kč s DPH

Stolní 14 denní podlouhlý

šablona 32
Dvoutýdenní kalendáře mají nejlepší poměr ceny/vlastnost. Jedna fotka pro 14 dnů. Pokud objednáte logo na stojánek, bude Vaše značka denně na očích.

Již od 145 do 179 Kč s DPH

Stolní týdenní A5

šablona 33
Kalendáře A5 jsou ideální na stůl. Každý týden má svou fotku. Pokud objednáte logo na stojánek, bude Vaše značka denně na očích.

Již od 225 do 275 Kč s DPH

Stolní týdenní podlouhlý

šablona 31
Kalendář s větším místem pro kalendárium a fotky. Jedna fotka pro každý týden. Pokud objednáte logo na stojánek, bude Vaše značka denně na očích.

Již od 225 do 275 Kč s DPH

Pro výběr a tvorbu kalendáře klikněte zde.

Začněte výběrem požadovaného typu kalendáře, nahrajte své fotky a můžete začít vytvářet kalendář. Na každou stranu vkládáte jednu fotografii. Pokud máte fotografie v nižším rozlišení, tak vás aplikace vykřičníkem upozorní, že nejsou pro tvorbu kalendáře vhodné.

Hromadné kalendáře od 1 ks (BAREVNYROK.CZ) vyrábíme s nižší cenou a rychleji, než kusové kalendáře v aplikaci www.Losfotos.cz, která je určena pro kalendáře od 1 ks. Až budete mít vše vytvořené, dokončete objednávku. Objednávky hromadných kalendářů BAREVNYROK jdou do výroby ihned po zaplacení zálohy. Zálohový doklad Vám pošleme obratem po objednání. Vlastní výroba od zaplacení trvá aktuálně cca 5-6 prac. dnů. Ceny pro 100 ks a více kalkulujeme na dotaz e-mailem profi@barevnyrok.cz, kde uveďte: typ kalendáře, počet ks, způsob expedice, Váš kontakt (jméno, případně firma, telefon). Pokud budete chtít individuální úpravy - vložit logo, nebo připravit spodní laš, pošlete nám podklady (představu, texty a logo ve vektorech).

Máte fotky na výšku nebo na šířku? Máte kvalitní fotky nebo menší fotky z mobilu? Přečíst doporučení k výběru kalendáře

Už se chcete se pustit do objednávky fotokalendáře? Zaregistrujte se zde.


Máte připravená vlastní tisková data pro tisk fotokalendáře? Pak Vám je vyrobíme od 1 ks...

Vaše připravené kalendáře profesionálně vytiskneme a vy je můžete objednat jednoduše e-mailem na profi@barevnyrok.cz. Do e-mailu prosím uveďte 1. náklad-počet, 2. druh kalendáře, 3. jméno a příjmení osoby, 4. adresu dodání, případně fakturační adresu, 5. jméno firmy a IČ, 6. mobilní telefon. Tisková data pošlete s komentářem a kontaktem přes www.uschovna.cz na náš e-mail profi@barevnyrok.cz. Vlastní kalendáře posílejte ve formátu tiskového PDF. Fotografie - obrázky v PDF by měli mít 300 DPI (minimálně 200 DPI), texty převedeny do křivek (vektorů). Tisková data v PDF verze max. 1.3 nebo 1.4, dále by měla být připravena s 3 mm SPADEM pro ořez po obvodě. Vrstvy z Photoshopu spojené do jedné. Maximální součet barev CMYKu do 300%. Celá tisková data buď v RGB nebo celá ve CMYKu, jinak nemůžeme zaručit správné barevné podání při tisku.

Kalendáře ze zákazníkem dodaných (vašich vlastních) tiskových dat vyrobíme minimálně od 1 ks stejného druhu kalendáře. Vlastními tiskovými daty zákazníka nemáme na mysli jednotlivé JPG obrázky, ale finalizované tiskové strany včetně kalendária v PDF postupně za sebou, např. 1 až 13 (úvod a 12 měsíců). Pro výrobu z vlastních - dodaných tiskových dat od 3 do 10 ks platí pro koncové zákazníky základní cena, tedy cena za 1 ks uvedená na Barevnyrok.cz . Lepší cenu Vám můžeme nabídnout po zaslání tiskových dat, až se přesvědčíme, že jsou bez dalších úprav použitelná pro výrobu. Ze zkušenosti víme, že tisková data dodaná zákazníkem vyžadují často: opakovanou kontrolu, doplnění ořezových značek, upozornění na chyby a nekvalitní obrázky, úpravu rozměrů a s tím spojenou komunikaci navíc. Minimální cena objednávky výroby z vlastních tiskových dat zákazníka je vždy minimálně od 550 Kč vč. 21% DPH + cena dopravy. Smluvenou cenu potvrdíme zasláním zálohové faktury. Do výroby jde kalendář po připsání zálohové částky na náš účet. Termíny výroby z dodaných PDF se pohybují cca od 5 do 7 prac. dnů.

Pro reklamní agentury a firemní zákazníky s počtem od 20 ks a více a se správně připravenými tiskovými daty v PDF 1.4, 300 DPI, CMYK, ořezové značky, a naše standardizované rozměry A3, A4, týdenní A5, týdenní a 14denní podlouhlé můžeme po dodání tiskových dat e-mailem na profi@barevnyrok.cz udělat zvýhodněnou cenu kalkulací výroby e-mailem.

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně 21% DPH.

Pexeso

Pexeso z Vašich fotografií s možností volby vlastního obrázku pro rubovou stranu kartiček