Expresní garance dodání do Vánoc

Akce "Expresní garance dodání do Vánoc" s příplatkem od 8.12. do 13.12. 23:59 nebo do odvolání dříve

Tato příplatkové akce platí na objednávky odeslané od 8.12 s příplatkovou volbou 300 Kč k ceně celé objednávky. Objednávky od 8.12. do 13.12. včetně, odeslané přes Barevnyrok.cz s Vaší volbou příplatkové garance dodání do Vánoc vyrobíme přednostně a odešleme zásilkovými službami tak, aby jste je dostali nejpozději do 22.12. nebo dříve na adresu nebo výdejní místo a mohli je převzít jako dárek pod stromeček pro sebe a své blízké do 24.12. Pokud nám dojde kapacita výroby, uzavřeme tuto akci dříve než 13.12. To znamená, že tato akce platí do jejího odvolání. Objednávka s příplatkem musí být zaplacena do 1 prac. dne po odeslání, což je vzhledem k využití platební brány online naprosto bezproblémové. Potřebujete k tomu jen platební kartu nebo přístup ke svému online bankovnictví. Stejně tak pro všechny objednávky platí, že bez zaplacení ceny zálohou nejdou do výroby a neběží termín dodání.

Informace o vaší zakázce na Barevnyrok naleznete zde online (zadáte číslo objednávky a svůj e-mail). Po odeslání hotové objednávky kalendářů zásilkou dostanete e-mail z PPL nebo ze Zásilkovny s číslem zásilky a odkazem pro sledování zásilky. V termínech platí, že čím dříve objednávku pošlete, tím dříve ji budete mít vyrobenou a odeslanou. Proto nečekejte a vytvořte svou objednávku fotokalendářů co nejdříve.

Od 8.12. budeme vyrábět bezpříplatkové objednávky podle naší výrobní kapacity a přepravních služeb. Bez příplatku od 8.12. nemůžeme garantovat dodání do Vánoc a budeme vyrábět průběžně s expedicí koncem roku po Vánocích.

Pokud přepravní služby nedoručí naši včas vyrobenou zásilku a vaše hotová zásilka nebude v termínu do 22.12. na místě výdeje nebo doručena na adrese., vrátíme Vám 300 Kč příplatku. Objednávku dodanou na místo určení po 22.12. vlivem zpoždění zásilkových služeb v doručování nelze stornovat ani zrušit, protože vyrobena už bude a nedoručení včas nemůžeme ovlivnit a vy tuto podmínku znáte předem. Nepřevzetí zásilky (nevyzvednutí do Vánoc na výdejně Zásilkovny a ParcelShopu nebo nepřevzetí na adrese, pokud nebudete pro řidiče PPL k dosažení) nezakládá nárok na vrácení této příplatkové částky. Oprávněnost nároku pro případné vrácení 300 Kč příplatku za garanci dodání do Vánoc po 8.12. budeme posuzovat podle informací z trackingu konkrétní zásilky (do 22.12. na místě nebo vyzvednutí do 24.12.) PPL a Zásilkovny, který je dostupný na stránkách zásilkových služeb.

Na LosFotos.cz můžete od 8.12. pouze dokončit rozpracované projekty a odeslat je do 9.12. do výroby. Nové objednávky kalendářů jsou z LosFotos.cz od 8.12. do konce roku 2020 přesměrované sem na Barevnyrok.cz

Objednávky zaslané od 14.12. 2020 nebo dříve a bez příplatku už budeme vyrábět s dodáním po Vánocích a začátkem roku 2021. Věřte mi, že v současné situaci děláme maximum, abyste byli spokojeni. Pokud Vám něco nebude jasné, napište nebo zavolejte.

Přeji Vám všem klidné Vánoce

Za celý tým Barevnyrok a LosFotos, Josef Dušák

Vydáno 8.12. 2020, upraveno 11.12. 2020


znění předchozí akce

Akce "Garance dodání do Vánoc"

Tato akce platí na objednávky odeslané do 7.12. 23:59 hod. Vycházíme ze zkušeností minulých let a hlavně, ze současné situace v přepravních službách.

To znamená, že všechny objednávky odeslané přes Barevnyrok.cz do 7.12. v noci vyrobíme a odešleme zásilkovými službami tak, aby jste je dostali včas. A včas znamená, že kalendáře vyrobíme a zásilkové služby (Zásilkovna, PPL a Česká pošta) je dodají v předvánoční době, nejpozději do 21.-22.12. nebo dříve na adresu nebo výdejní místo, abyste je mohli převzít a mít je jako dárek pod stromeček pro sebe a své blízké. Když tento rok přijde 5.12. Mikuláš a anděl s čerty, tak stihnete vložit i aktuální fotky do kalendářů s garancí dodání. Stačí si včas připravit a rozpracovat fotokalendář a pak už jen dokončit.

Informace o vaší zakázce na Barevnyrok naleznete zde online https://fotokalendare/page/stavobjednavky/ (zadáte číslo objednávky a svůj e-mail)

V termínech platí, že čím dříve objednávku pošlete, tím dříve ji budete mít vyrobenou a odeslanou. Naše výrobní kapacita je dostatečná, ale tento rok máme obavy z kapacity přepravních služeb. Zesílený nápor na zásilkové služby se opakuje každý rok, ale tento rok je to odhadem 2-3x posíleno koronavirovou situací, kdy je většina kamenných obchodů uzavřena do 3.12. a tudíž se většina zboží nakupuje online a pak to musí někdo přepravit. Žádná přepravní služba si nemůže pořídit Santovy saně, ani zázračný Ježíškův zvoneček.

Proto nečekejte na termín 7.12., ale vytvořte svou objednávku fotokalendářů co nejdříve.

Po 7.12., tedy od 8.12. budeme vyrábět objednávky podle naší výrobní kapacity a přepravních služeb. Nechci nikoho zklamat, proto nabízíme "Garanci dodání do Vánoc" týden předem a včas zaslaným newsleterem.

A teď už můžete začít tvořit a rozdávat radost v podobě fotokalendářů se slevou nebo fotoknihy a nebo třeba jen 1 ks fotokalendáře

Přeji Vám všem klidné Vánoce v kruhu rodiny a všech blízkých a děkuji za pochopení.

Za celý tým Barevnyrok a LosFotos, Josef Dušák

Vydáno 29.11. 2020